Általános kérdések

Beiratkozás Szolgáltatásaink Hallgatói
tankönyv- és jegyzettámogatás

Levéltár

Hogyan jutok be a könyvtárba?
Az olvasójegy/hallgatói kártya felmutatásával lehet a felsőbb szintekre menni.

Mi vihető be az olvasótermekbe?
A földszinti kötelező és önkiszolgáló ruhatárban zárható szekrényekbe kell letenni a kabátot, táskát, élelmet. Tanszerek, saját laptop táska nélkül felvihető az olvasótérbe.

Rendelkezik-e a könyvtár rendezvények tartására alkalmas helyiségekkel?
Igen, az első emeleten a 60 fő befogadására, konferenciák, előadások tartására alkalmas, Kováts teremmel, a második emeleten egy kb. 12 főt befogadó multimédia teremmel, a harmadik emeleten pedig egy szintén 12 fős konzultációs teremmel állunk Használóink rendelkezésére.

Szombatonként is nyitva tart-e a könyvtár?
Csak szorgalmi időszakban, 8-13 óráig részleges nyitva tartással, de teljeskörű szolgáltatással várja a könyvtár az Olvasókat.

Akadálymentesített-e a könyvtár?
Igen.

Kis könyvtári etikett…
Az olvasótermekben hangosan beszélgetni, mobiltelefont használni és étkezni tilos. Beszélgetésre, közös tanulásra az első emeleti társalgót ajánljuk Olvasóinknak.

utolsó frissítés: 2011, március 28 - 20:15