szerző: kvtadmin | 2017, június 23 - 13:16  hozzászólás írása

Az Egyetemi Könyvtár és Levéltár,
valamint az Egyetemi Könyvesbolt nyári munkarendje

Tájékoztatjuk Olvasóinkat, Felhasználóinkat arról, hogy az Egyetemi Könyvtár és Levéltár 2017. július 3-tól állományellenőrzést, leltározást tart, emiatt a Könyvtár 2017. július 3-tól augusztus 25-ig zárva lesz. Ugyanebben az időszakban az Egyetemi Könyvesbolt is zárva tart.

Könyvkölcsönzés és a tanszéki igények alapján történő könyvbeszerzés a fentiekre való tekintettel 2017. június 30-ig lehetséges.

A bezárás időszaka alatt július 3 – augusztus 4-ig, továbbá az augusztus 8-i és 15-i napokon a leszerelő hallgatók leszerelési lapjainak aláírása, a lejárt könyvtárközi kérések visszavétele és a június 30-ig leadott dokumentum beszerzési igények alapján megrendelt és beérkezett könyvek átadása biztosított lesz.

A bezárás időszakában könyvkölcsönzésre, könyvtárközi kérések indítására és új beszerzési igények indítására nem lesz lehetőség.

Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!