Az Egyetem vezetői

Az Egyetem története Az Egyetem vezetői Műalkotások
az Egyetemen
Az Egyetem Panteonja Emlékhelyek Életképek

 

Dr. Polinszky Károly egyetemi tanár 1949.08.19.–1950.12.31-ig kurátor, 1951.01.– 1952.07.31-ig dékán

Dr. Polinszky Károly
 egyetemi tanár

1949.08.19–1950.12.31-ig kurátor,
1951.01– 1952.07.31-ig dékán

Dr. Bereczky Endre egyetemi tanár 1952.08.01–1953.09.30-ig dékán

Dr. Bereczky Endre
egyetemi tanár

1952.08.01–1953.09.30-ig dékán

Dr. Nemecz Ernő egyetemi tanár 1953.10.01–1954.09.14-ig dékán

Dr. Nemecz Ernő
 egyetemi tanár

1953.10.01–1954.09.14-ig dékán

Dr. Polinszky Károly egyetemi tanár 1954.09.15–1962. 08.31-ig dékán, 1962. 09.1–1963. 12. 31-ig rektor

Dr. Polinszky Károly
egyetemi tanár

1954.09.15–1962.08.31-ig dékán,
1962.09.01–1963.12.31-ig rektor

Dr. László Antal egyetemi tanár 1964.01–1966.07.31-ig rektor

Dr. László Antal
egyetemi tanár

1964.01–1966.07.31-ig rektor

Dr. Káldi Pál egyetemi tanár 1966.08.01–197107.31-ig rektor

Dr. Káldi Pál
egyetemi tanár

1966.08.01–1971.07.31-ig rektor

Dr. Nemecz Ernő egyetemi tanár 1971.08.1-1980.06. 30-ig rektor

Dr. Nemecz Ernő
egyetemi tanár

1971.08.01-1980.06.30-ig rektor

Dr. Inczédy János egyetemi tanár 1980.07.01-1981.06.30-ig rektor

Dr. Inczédy János
egyetemi tanár

1980.07.01-1981.06.30-ig rektor

Dr. Heil Bálint egyetemi tanár 1981.07.01-1989.06.30-ig rektor

Dr. Heil Bálint
egyetemi tanár

1981.07.01-1989.06.30-ig rektor

Dr. Liszi János egyetemi tanár 1989.07.01-1995.06.30-ig rektor

Dr. Liszi János
egyetemi tanár

1989.07.01-1995.06.30-ig rektor

Dr. Győri István egyetemi tanár 1995.07.01-1998.06.30-ig rektor

Dr. Győri István
egyetemi tanár

1995.07.01-1998.06.30-ig rektor

Dr. Gaál Zoltán

Dr. Gaál Zoltán
egyetemi tanár

1998.07.01-2007.06.30-ig rektor

Dr. Rédey Ákos egyetemi tanár 2007.06.01– jelenleg is rektor

Dr. Rédey Ákos
egyetemi tanár

2007.07.01-2011.06.30-ig rektor

 Dr. Friedler Ferenc

Dr. Friedler Ferenc
egyetemi tanár

2011.07.01–
jelenleg is rektor

utolsó frissítés: 2012, március 26 - 13:34