Középiskolásoknak

A Pannon Egyetem Felvételi Tanácsadó Központjának elérhetősége: http://ujfelveteli.uni-pannon.hu/

• Versenyre készülsz?
  • Tudományos/ismeretterjesztő dolgozatot, előadást készítesz?
  • Idegennyelvet szeretnél gyakorolni?
  • Ismeretterjesztő, tudományos vagy szépirodalmat keresel?
  • Helyet és dokumentumokat keresel egyéni vagy csoportos felkészüléshez, kikapcsolódáshoz?
  • Interneteznél?
  • Saját laptopot használnál?
  • Továbbtanulásról tájékozódnál?
  • Más könyvtár állományából szeretnél dokumentumot beszerezni?
  • Szaktájékoztatás! Ötletek egy téma keresésére!
  • Fénymásolás! Szkennelés! Spirálozás!
  • Beiratkozási kedvezmény középiskolásoknak!

MINDEZT MEGTEHETED EGY HELYEN, AZ EGYETEMI KÖNYVTÁRBAN!

Várnak Rád:

• 250 ezres hagyományos dokumentumállományunk, amely a magyar és idegennyelvű szakkönyveken, szépirodalmon, egyetemi jegyzeteken kívül szak- és diplomadolgozatokat, doktori dolgozatokat és számos folyóiratot, magazint kínál! Katalógusunk nyilvános, a kereséshez segítséget nyújtunk!
  • Előfizetett online adatbázisaink, amelyekben közel 20 ezer főként idegennyelvű folyóirat cikkeinek teljes szövegét, illetve közel 50 ezer folyóirat cikkeinek összefoglalóját találod! Online szakszótárak! A szakszerű keresésben az olvasószolgálat készséggel segít!
  • Multimédia termünk, amelyben CD-ROM és interaktív nyelvtanulást segítő anyagainkat egyénileg vagy akár csoportosan is használhatod az oda telepített technikai eszközök segítségével!
  • 120 internetes munkaállomás az olvasói terekben!
  • Fénymásolási, nyomtatási, szkennelési, spirálozási lehetőség!
  • Könyvtárközi kölcsönzés - más könyvtár állományából – akár külföldről is -beszerezzük Neked a nálunk meg nem lévő dokumentumot térítés ellenében!
  • Használóképzés és könyvtárbemutatás egyéni és csoportos igény szerint!

Pihenésképpen pedig:

• a Multimédia teremben a NAVA-pont, illetve saját DVD állományunkból filmeket nézhetsz barátaiddal,
  • az első emeleti társalgóban kötetlenül beszélgethettek,
  • a földszinti Könyvmoly büfében felfrissülhettek!
utolsó frissítés: 2012, január 18 - 12:05